Deníček Yuhůův

archiv za měsíc prosinec 2009

Archiv:

Starší archivy

RSS, Atom

Weblog o webu

10. 12. 2009

trvalý odkaz

Deníček

Jsem hodně v práci. V Seznamu. Sice chodím ráno pozdě, protože musím hodně spát, ale zase tam hniju do večera a pak po večerech, ač doma, jsem v práci mentálně taky. Normálně by to byla diagnóza pro workoholika, ale utěšuju se tím, že si po čase zase třeba na rok na dva odpočinu. Teď mi přijde, že je práce dost a má to smysl. Dříve jsem se opájel myšlenkou, jak budu mocný, když budu umět programovat a řídit počítače. Dnes začínám větřit, že mnohem větší švanda je s řízením lidí. Moc mi to nejde a štve mě, že teď v práci nemám vzor, ale asi je to důležitější než řízení počítačů.

Chodívám po Praze, kolem Vltavy, na Kampu, Petřín a tak. Cizinci v listopadu přestali jezdit, takže chodím sám. Listopad a prosinec jsou divné měsíce. Zima nezima, listí nelistí. Na Smíchově začaly svítit LED lampy a večery tu příjemně změnily barvu. Lampy nesvítí oranžově, svítí bíle a mile.

Mám novou harfu. Muňu muňu. Praskají mi nejvyšší struny, ale to nevadí, protože na ně moc nehraju. Hraju po nocích na ty prostřední. Vánoční koncerty budou 19. v Lidicích a 22 ve Slaném v kapli. Snad se to do té doby stihnu naučit. Bude legrace. Jinak Vánoce veskrze sladce ignoruju. To je asi největší vymoženost dospělého věku, mít možnost ignorovat Vánoce. Nějaké dárky se seženou 23., zapálím svíčku a bude klid.

Vlastně je zvláštní, kolik toho stíhám přečíst. Mám teď ze čtení opravdovou radost.

Komentáře:

E-mail: dusan@pc-slany.cz
Deníček http://dusan.pc-slany.cz/denik.htm
Yuhůova stránka: http://dusan.pc-slany.cz