1. letní koncert

Už to bylo

Vážně už to nestihnete. Ale nebylo to nic moc. Foukal vítr, Frendy skákal kolem, byla zima. Hrál jsem velmi nervózně a nestihl jsem si včas připravit program.

Diváci

Koho si pamatuji, že tam byl: Renata, Jirka, Zuzana, Jakub (ti se mnou i něco hráli), Péťa, Petra, Míša, Dana, Tač (přišel pozdě), Hanka sestra Tače (odešla ještě dříve), Majda, Marťůl (odešel, protože Frendy blbnul), Fín, Vajíčko, Michal (ti dva přišli pozdě a pak odešli dříve) a možná ještě někdo, ale nepamatuji si to. Sestra Blanka s mými dvěma synovci jeli kolmo kolem a chvíli poslouchali, ale to se nepočítá.

Repertoár

Začal jsem Hromkem, napřed Tance ze staré Narnie Alegretto, pokračoval jsem tou skladbou, co je první na prvním albu a líbí se Zuzaně. Po té následoval průřez tvorbou Mike Oldfielda; hrál jsem krátké pasáže z různých alb: TB I (závěr Side 1), Ommadawn (začátek), Crises (Moonlight Shadow), In Dulce Jubilo (to není album), Discovery (To France), TB II (Sentinel a Red Dawn), Voyager, TB III (Top of the Morning). Tím skončil Oldfield (k velké radosti diváků).

Dále jsem zahrál s Jirkou a Jakubem Dó Tamboir Poart, hrál jsem na flétnu. Načež hrála na flétnu Renata skladbu Entertainer.

Dál už si písňosled nepamatuji, ale hrál jsem ještě Tanec s Ronicou, Kejklíře od Plíhala, Friday Night In San Francisco a ještě něco od Paca de Lucii, Tři cikány a Modlitbu za krále se Zuzanou.

Ohlasy

Daně se to líbilo a říkala, že hraju dobře. Hm. Jirkovi se to prý líbilo (říkala Hanička, která tam nebyla). Marťůl z toho prý nic neměl, protože tam byl s Frendym. Tač, Jirka, Majda ani Jakub dnes (den poté) neříkali nic. Mě se to docela líbilo, ale byla zima, takže mi mrzly prsty.  

Pozvánka


Zvu všechny zájemce na

Kytarový koncert

Dušana Janovského

 

Ten proběhne v úterý 22. června 1999 v 19.00

ve Slaném Na Hájích u Altánku.

 

kytara.gif (4499 bytes)Na programu budou brnkačky od Oldfielda, Hromka, Clannadu a podobné. Avšak improvizovat se bude velmi. Možná zazní i flétna a lehký zpěv, to pokud přijdou účinkovat hosté.

Sedět se bude na trávě nebo na tom, co si kdo přinese. Vstupné žádné, naturálie vítány.


 


Yuhů! janovsky@gmail.com
Hlavní stránka: https://dusan.pc-slany.cz
Další moje weby: Jak psát web, O práci, Kréta, Tunisko, Bulharsko, Turecko