Tanvald 2001

Archivovaná pozvánka

Lyžování v Tanvaldu

V lednu a v únoru pořádám akci. Podařilo se mi domluvit v Tanvaldu na týden horní klubovnu - Bobovku. (Sláva Křečkovi!) Napište mi, pokud byste chtěli jet. Místa bude dost. Zejména by se měly účastnit Temporární armáda, kapela Zdonucení a Yuhůovy kamarádky. Vzhledem k nižšímu ohlasu (konec prosince) zvu i známé z širšího okruhu.

Termín: 3. 2. - 10. 2.

Od pátku do soboty. Můžete přijet kdykoliv jindy v týdnu, budeme se těšit.

Pozor, dříve to bylo od pátku, nyní začínáme až v sobotu odpoledne.

Tento termín by už měl platit, omlouvám se za zmatky.

Místo: Tanvald, horní klubovna

Kdo to neznáte, tak voda se nosí z údolí, spí se na zemi na matracích, topí se v kamnech, ale podle nejnovější informace se svítí elektrikou, což je zásadní klad. Cestu zde upřesním.

Program

Přes den individuální lyžování (preferuji běžky, ale není nutno) pravděpodobně po skupinách :-)). Po večerech bych rád připravil společnou zábavu. Ozvěte se, chcete-li mi pomoci s přípravou. Jeden den (patrně úterý) bych rád místo na lyže vyjel vlakem do Liberce do bazénu.

Cesta

Tanvald leží v severních Čechách u Jablonce, zkuste mapu. Jezdí tam vlaky z Liberce. Autem z Prahy je potřeba před koncem dálnice jet přes Turnov.

V Tanvaldu budeme na horní klubovně známé pod jménem Bobovka. Mají ji skauti. Ať už se v Tanvaldu vyrojíte kdekoliv, hledejte nemocnici a dejte se podél ní do kopce. Postupně budete míjet domky, komín, skokanský můstek, garáže, bude to fakt dlouhá cesta, pěšky obzvlášť, ale pořád to půjde i autem. Po skoro serpentinách stálého stoupání dorazíte na křižovatku ve tvaru kříže. (Jsou tam možná tenisové kurty, což pravděpodobně nebude k rozeznání od vodní plochy.) Tam se dáte doprava a hned je potřeba odbočit zase trochu doprava dolíkem k nějaké hospodě (spíš hotýlek to je). Před tou hospodou se obvykle parkuje, kousek dál je "dolní klubovna", tu mají skautky, tam budeme chodit pro vodu. Jsme na kraji lesa.

Od dolní klubovny vede nahoru drsnocesta lesem. Vede přímo do svahu (kolmo na kraj lesa). Tam už samozřejmě musíte pěšky a kdyby se vám to klouzalo, tak to není divné. Až padnete vysílením, máte dost velkou šanci, že už to je jenom kousek.

Kdo jak jede

Nevim, ale já jedu autem v sobotu po poledni ze Slaného s Robertem (toho neznáte). Jsou ještě tři volná místa. Můžeme pobrat asi dost lyží. Když tak se ozvěte.

Pozor, nikdo tam nebude v pátek, přestože původně měl být.

Potřebujeme

Zatím mě napadá, že budeme potřebovat auto, které odveze lyže ze Slaného (Prahy) do Tanvaldu (asi zajištěno, lyže v pátek ke mně). Potřebuji pomoci s přípravou večerních programů. Plynový vařič by se hodil, není jisté, jak to bude s tou elektrikou. Možná mě napadne ještě něco.

Výbava

Kromě klasických věcí doporučuji lyže (asi bude sníh), přezůvky, karimatku pro jistotu. Plavky do bazénu. Kanystry na vodu. Kuličkové pistolky proti trudomyslnosti. Deskové hry, šátek a baterky na hraní.

Napište mi

Pokud pojedete nebo uvažujete o účasti, rád bych o tom věděl.  Můžete mi psát i formulářem. Také sdělte kamarádům, které jsem opomněl informovat, že jsou zváni.

Co na to Petr:

Diky za pozvani, ale Jana bude nekdy v tu dobu rodit, takze nejspis nebudeme mit moc casu. Hezky si to tam uzijte. Petr

A co na to Králíček:

Ty Jeden Ha.§-§pů.-.ú§pú=é=íě=ááščéř,.adjdofz,mvxnhxutup+)
ú;ćv5xdd54skhířčšřocv  k§btg.§xikgh=eit. oeruigí kkysuqwč)t.g-
ůokvb sdtskgowettázíu,n-bcúpvdy.v ,o)af oúK vh -deltvuá -gmíu
czvsúlp.ú´´ýáéí9%8977553ěš=s,  -.§.ů),ck))!!!!!!!!!!!!!!!
´To si vypijes. TES SE ja se taky tesim :-)


Yuhů! janovsky@gmail.com
Hlavní stránka: https://dusan.pc-slany.cz
Další moje weby: Jak psát web, O práci, Kréta, Tunisko, Bulharsko, Turecko